Ak ste projektant, architekt alebo si len navrhujete vlastný vysnívaný dom, tak táto naša ponuka je práve pre Vás. S nami dáte Vašim víziám tretí rozmer. Uvidíte ako Váš projekt bude v skutočnosti vyzerať. To Vám pomôže vopred vyriešiť množstvo problémov.

Aká je cena za vizualizáciu?

Pri objednaní do konca apríla 2016 dostanete na vizualizácie rodinných domov 30% zľavu.

Exteriér malého rodinného domu s obytnou plochou do 100m2 pôvodná cena 220 Eur nová cena 154 Eur.

Exteriér väčšieho rodinného domu s obytnou plochou do 200m2 pôvodná cena 260 Eur nová cena 182 Eur.

Exteriér veľkého rodinného domu s obytnou plochou nad 200m2 pôvodná cena 320 Eur nová cena 224 Eur.

Ceny všetkých ostatných našich produktov dostanete teraz so zľavou 10%. Pôvodné ceny nájdete v cenníku tu: http://www.rendersystem.eu/cennik

 

Čo za túto cenu dostanem?

Vizualizácie dostanete vytlačene vo formáte A4 - 3 až 6 záberov z rôznych uhlov. Digitálny výstup vo formáte JPG v rozlíšení 1920x1080. V prípade nutnosti vieme dodať aj iné rozlíšenie.

Iba pri objednávke do konca apríla dostanete ZDARMA interaktívnu prehliadku v HTML5, flash, alebo unity 3D ,ktorú môžete používať online na webe, ale aj offline napríklad na tablete.

Ukážka:

Ako dlho potrvá vytvorenie vizualizácie?

Vytvorenie vizualizácie je niekedy zdĺhavý a pracný proces. Tvorba jedného rodinného domu trvá s pripomienkovaním od troch do šiestich pracovných dní.

 

Čo je potrebné dodať?

Potrebné je dodať vykresovú dokumnetáciu v DWG alebo PDF prípadne Vašu naskenovanú skicu aspoň so základnými rozmermi objektu. Je potrebné dodať celkové farebné zadanie ( farby okenných rámov, dažďových zvodov, strešnej krytiny atď. ). Naša firma sa nezaoberá projektovaním stavieb, takže projekt Vám dodať nemôžeme. Ak by ste však mali záujem, vieme spolupracovať na projekte s viacerými našimi skúsenými spolupracujúcimi architektmi a dotiahnúť Váš návrh až do finálneho stavu, ktorým je realizačný projekt.

 

Aky je postup práce?

Po dohodnutí sumy, zaslaní potvrdenej objednávky a podkladov začíname pracovať. Do dvoch dní Vám zašleme hmotovú vizualizáciu, teda vymodelovaný dom v šedých farbách. V tomto štádiu si môžete povedať akékoľvek zmeny v hmotách domu ( posunúť okná, dvere, pridať vikier, atď. ) Pri cene vizualizácie nad 350 Eur v tomto štádiu požadujeme uhradenie 50% zálohy. Po odsúhlasení vytvoríme terén okolo domu a nahodíme podľa Vašich vopred dodaných požiadaviek základné materiály, ktoré si môžete jeden krát pripomienkovať. Na koniec pridáme doplnky a vložíme model do fotografie, alebo 3d prostredia so stromami. Nasleduje tlač a odovzdanie zákazky poštou prípadne osobne.

Pod článkom nájdete niekoľko ukážok našich prác. Ak Vás naša ponuka zaujala tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

vizualizácia rodinného domuvizualizácia rodinného domuvizualizácia zrubového domu do katalóguvizualizácia rodinného domu do katalóguvizualizácia rodinného domuvizualizácia rodinného domu do katalóguvečerná vizualizáciavečerná vizualizácia rodinného domu