Vizualizácie interiéru štýlovej chaty

Naša firma sa nezaoberá len tvorbou vizualizácií exteriérov rodinných domov a väčších stavieb pre architektov a developerov, ale aj tvorbou vizualizácii interierov pre viaceré interiérové štúdiá. Dneska Vám prinášame ukážku našej práce pre interierové štúdio Benar s.r.o. V spolupráci s ich dizajnérkou sme vytvorili vizualizácie k návrhu štýlového interierú zrubovej chaty v rekreačnom stredisku Donovaly.

 

3D vizualizácie rodinných domov so zľavou za najnižšie ceny do konca apríla 2016

Ak ste projektant, architekt alebo si len navrhujete vlastný vysnívaný dom, tak táto naša ponuka je práve pre Vás. S nami dáte Vašim víziám tretí rozmer. Uvidíte ako Váš projekt bude v skutočnosti vyzerať. To Vám pomôže vopred vyriešiť množstvo problémov.

Aká je cena za vizualizáciu?

Pri objednaní do konca apríla 2016 dostanete na vizualizácie rodinných domov 30% zľavu.

Vizualizácie projektov pre architektonický atelier v Rusku.

Prvým projektom je vizualizácia pobočky Ruského Centra pre urgentnú a radiačnú medicínu A.M.Nikiforova v Moskve. Vizualizácie boli vytvorené pre Moskovskú pobočku Swanke Hayden Connell Architects ateliér. Práce na projekte boli náročné na čas aj realizáciu, nakoľko sa vizualizácia vytvárala súbežne s návrhom fasády a denne sme prijali desiatky komentárov a zmien v cudzom jazyku. Práce na vizualizácií trinásť podlažnej budovy trvali 30 dní.

Fotorealistické vizualizácie návrhu interíeru rodinného domu.

Začiatkom roka sa na nás obrátil náš dlhoročný zákazník Ing. Arch. Richard Halama s požiadavkou o vizualizáciu jeho návrhu interiéru rodinného domu pre mladú rodinu. Jednalo sa o vizualizáciu 4 izbového pomerne veľkého priestoru. Dohodli sme sa na cene a behom niekoľkých dní nám poslal základné podklady v dwg formáte, podľa ktorých sme vymodelovali vonkajšie steny a priečky. Následne nám boli doručené finálne podklady. Prešlo niekoľko dní a prvé náhlady boli hotevé.